AS Loiri Pagar põhitegevuseks on pagaritoodete tootmine. AS Loiri alustas tegevust 1993 aastal ühemehefirmana üsna tagasihoidlikes tingimustes.
1996 aastal lisandus firma omanikeringi ka teine mees ja Loirist sai AS Loiri Pagar. Kuni 2002. aastani tootis AS Loiri Pagar saia Desintegraatori kunagises legendaarses AU-8 tootmistsehhis Tallinnas, Peterburi teel. Kuna sealsed tootmistingimused jäid kasvanud toodangumahule ja karmistunud toiduohutuse nõudmistele jalgu, kolis Loiri Pagar 2002. aasta jaanuaris uutesse ruumidesse Kadaka teel, kus tootmise vajadused on igakülgselt rahuldatud. Seda kinnitab ka toiduohutuse järelvalveorganite poolt välja antud tunnustamise otsus, mille järgi Loiri Pagar sai endale tunnustamise numbri nr.1543.
2011 aasta 1. juunist sai aktsiaselts Loiri Pagarist osaühing. Sellega seoses mingid muud ettevõtte andmed muutunud ei ole, ainult äriühingu vorm.
Ajapikku on Loiri Pagar oma toodangu sortimenti üha laiendanud. Kui Loiri Pagar alustas valdavalt hommikusöögi kuklite tootjana, siis praeguseks teeme rohkesti ka muid tooteid, mille kõigiga on Teil võimalus lähemalt tutvuda kas siinsamas kodulehel või kohe otse Loiri Pagari Saiapoodides (vt. “Saiapoed”). Loiri Pagaril on kindel plaan avada tulevikus veelgi oma kauplusi, kus soovime Teile pakkuda laia tootevalikut Loiri Pagari-ahjudest.

firmast
logo